Turk Chat


Türk Chat Sohbet

Turk Chat sitemizde günün yorgunluğunu hafifletip iş stresini bir birinden güzel bay ve bayan kişiler ile sohbet ederek eğlenceli bir şekilde geçirebilirsinizç Turk Sohbet sitemiz tamamen mobil uyumlu olup sizlere tamamen ücretsiz hizmet vermek için açılmış bir sohbet sitesidir.

Türk Chat Mirc Programı

Mirc yani irc ( internet relay sohbet ) sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir masa üstü yazılımdır. Web tabanlı sohbet'in yanı sıra program aracılığı ile irc'e bağlanmak için Mirc programına ihtiyaç duyulmaktadır. Açık kaynak kodlu olan bu yazılım tarafımızca Türkçe olarak geliştirilip daha kullanışlı hale getirilerek rahat ve pek çok ihtiyaç duyabileceğiniz kullanım fonksiyonları ile donatılmıştır.

Türk mirc adını verdiğimiz yazılımımızı kullanarak türk chat sohbet odalarına bağlanabilirsiniz. Tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan ve hiç bir tehdit barındırmayan sohbet programımız ile irc servisimize bağlanmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız alandan programı indirip, kurduktan sonra sunucuya bağlanabilirsiniz. Eğer program ile ilgili ya da bağlanma noktasında herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasını veya help kanalımızı kullanarak bizimle irtibata geçip yardım almayı deneyebilirsiniz. Hepinize keyifli mirc sohbetler dileriz.

Copyright © TurkChatx.Com Bedava Online Turk Chat, Turk Sohbet Hizmeti Veren Türkçe Sohbet Sitesi
Turk Chat ~ Turk Sohbet ~ Mirc ~ Mirc indir
Günün Sözü ; Sözler hakikat degildir agizdan çikan seslerdir.Hakikati ögrenmek için söze degil yasamaya ihtiyaç vardir.
Türk Chat Sohbet Sitemiz En Son 19-04-2019 Tarihinde Güncellenmiştir.